Постільна білизна полуторна Woodbury's ранфорс Пакистан 145х210 W2100S

- В наявності
- Код: W2100S
1 290 ₴
Ранфорс — основний вид постільних тканин для пошиття постільної білизни. Постільна білизна з ранфорсу, за свідченням господинь, витримує нескінченне число прань, до того ж коштує порівняно недорого. Залежно від щільності плетіння, з ранфорсу можна робити як парадні, так і повсякденні гарнітури. Останні, завдяки своїй практичності, мають великий попит. За цими показниками з ранфорсом порівнянна тільки суміш бавовни з поліестером.
Варто також відзначити такі властивості ранфорсу, як:
1. Гігієнічність
2. Екологічна чистота
3. Легкість
4. Здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнку
5. Низький ступінь зминання
|
Односпальний |
Підковдра 145х210 см |
|
|
Простирадло 150х214 |
|
|
Наволочки 70х70 + 15см - 2шт |
|
Двоспальний |
Підковдра 180х220 |
|
|
Простирадло 200х220 |
|
|
Наволочки 70х70 + 15см - 2шт |
|
Євро |
Підковдра 200х220 |
|
|
Простирадло 220х240 |
|
|
Наволочки 50х70 + 15см - 2шт |
|
Сімейний |
Підковдра 145х210 - 2шт |
|
|
Простирадло 220х240 |
|
|
Наволочки 70х70 + 15см - 2шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woodbury's |
| Країна виробник | Пакистан |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На кнопках |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 1 290 ₴

