Постільна білизна полуторна Vie Nouvelle Washed cotton бавовна 155х210 W6S

- В наявності
- Код: W6S
2 890 ₴
Vie Nouvelle Washed Cotton:
Білизна з вареної бавовни – це справжня мрія людей, що цінять кожну хвилину відпочину, адже невелика та легка помʼятість тканини не тільки не потребує прасування, а й не викликає бажання її прибрати.
А естетичне задоволення від кожного погляду та дотику до особливої структури тканини народжує лише позитивні почуття, що заспокоюють після важкого дня та надихають на підкорення вершин.
До переваг вареної бавовни можна додати:
· натуральність (100% бавовна)
· зносостійкість, не вицвітає та не скочується
· тканина вбирає і виводить вологу
· не електризується
· не потребує прасування
· мінімалізм та естетика дизайнів
Перед використанням рекомендуємо випрати постільну білизну при температурі 30°С без замочування.
Догляд:
· прати при температурі 30-40°С на делікатному режимі
· не відбілювати, використовувати порошки та гелі для кольорової білизни без кондиціонера
· рекомендуємо не прасувати
Додатково можна придбати наволочки 50х70 та 70х70.
Усі комплекти мають подарункову упаковку.
S - односпальний розмір
Підковдра 155х210
Простирадло 160х220
Наволочки 50х70 - 2 шт
Е - Євро розмір (Простирадло на резинці)
Підковдра 200х220
Простирадло 180х200+20см на резинці
Наволочки 50х70- 2 шт
E - євро розмір
Підковдра 200х220
Простирадло 245х250
Наволочки 50х70- 2 шт
E - євро (Простирадло на резинці)
Підковдра 200х220
Простирадло 200х220+20см на резинці
Наволочки 50х70- 2 шт
F - сімейний розмір
Підковдра 155х210 - 2 шт
Простирадло 245х250
Наволочки 50х70 - 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vie Nouvelle |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Ширина підко́вдри | 155 см |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Простирадло на гумці | Да |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Бавовна | 100 % |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Щільність | 156 ніт/см2 |
| Довжина підодіяльника | 210 см |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 2 890 ₴



