Постільна білизна Євро Vie Nouvelle Classic Cатин PPCL-111 200х220

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PPCL-111
2 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 440-41-75
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сон - невід'ємна частина нашого життя. Де б ми не були, чим би не займалися, сон завжди наздожене і змусить підкоритися його волі. Сон дуже корисний для організму. На якість сну важливу роль відіграє постільна білизна та її якість.
Піклуючись про Ваш сон, для постільної білизни ми використовуємо тільки натуральні тканини.
Для серії "Vie Nouvelle Classic" ми вибрали тканину сатин-твіл.
Сатин-твіл тканина не рідкість у виготовленні постільної білизни. Вона майже не мнеться, добре вбирає вологу, пропускає повітря, гіпоалергенна, на дотик ніжна і м'яка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vie Nouvelle |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 2 200 ₴

